Veľkosti a strihy


Khongboon:
Plavky Khongboon sú zvyčajne strihané menšie ako je európsky štandard, hlavne čo sa týka vrchných dielov. Preto ak ste veľkostne medzi dvoma číslami, odporúčame objednať si to väčšie.
Z našich skúseností je uvedená veľkostná tabuľka od výrobcu presná a zákazníčkam zvykne sedieť veľkosť, ktorá im vyšla podľa tabuľky.Cosita Linda: 
Plavky Cosita Linda sú zvyčajne strihané verne európskemu štandardu, preto nie je potrebné objednávať si iné číslo aké je to vaše.
Veľkostná tabuľka je daná výrobcom, avšak z našich skúseností nie je celkom presná a zákazníčky si často vyberú väčšiu veľkosť v porovnaní s tou, ktorú by mali podľa tabuľky. Pre lepšiu predstavu, žene s váhou 58kg (a mierami 93-70-95) sedí najlepšie vrchný a spodný diel veľkosti L.Maaji: 
Plavky Maaji sú zvyčajne strihané menšie ako je európsky štandard, preto ak ste veľkostne medzi dvoma číslami, odporúčame objednať si to väčšie.
Veľkostná tabuľka je daná výrobcom, avšak z našich skúseností nie je celkom presná a zákazníčky si často vyberú väčšiu veľkosť v porovnaní s tou, ktorú by mali podľa tabuľky. Pre lepšiu predstavu, žene s váhou 58kg (a mierami 93-70-95) sedí najlepšie vrchný a spodný diel veľkosti L.PHAX: 
Plavky PHAX sú zvyčajne strihané verne európskemu štandardu, preto nie je potrebné objednávať si iné číslo aké je to vaše.
Z našich skúseností je uvedená veľkostná tabuľka od výrobcu presná a zákazníčkam zvykne sedieť veľkosť, ktorá im vyšla podľa tabuľky.


Milonga: 
Plavky Milonga sú zvyčajne strihané verne európskemu štandardu, preto nie je potrebné objednávať si iné číslo aké je to vaše.
Z našich skúseností je uvedená veľkostná tabuľka od výrobcu presná a zákazníčkam zvykne sedieť veľkosť, ktorá im vyšla podľa tabuľky.