O nás


Náš príbeh

Pred pár rokmi, keď už som mala odskúšané množstvo plaviek, ktoré sa dajú nájsť na našom trhu, som stále nebola spokojná s ich nie veľmi podarenými strihmi a s tým, že boli všetky podobné, okukané. Nebolo to nič zaujímavé v porovnaní s tým, aké krásne plavky som vídala v zahraničných časopisoch, na internetových stránkach z iných kútov sveta...

Preto som si povedala, že ja tie DOKONALÉ a JEDINEČNÉ plavky nájdem :-)

Vždy sa mi na plavkách veľmi páčili originálne detaily, háčkované ramienka, strapčeky či zaujímavé viazania. Taktiež som mala blízko k nádherným farebným vzorom, ktoré upútajú na prvy pohľad. Zároveň, a vlastne ako prvý bod som riešila, aby mali konečne dokonalý strih, moderný, ktorý skvelo sadne na reálnu ženskú postavu. Žiadne zárezy na koži či nepohodlné podprsenky som už nechcela riešiť. Čiže plavky mali byť naozaj kvalitné.

A tak som hľadala... A našla som!

Bola to značka Maaji z Kolumbie, z ktorej som bola úplne nadšená. Ich plavky boli pre mňa láska na prvý pohľad a pri ich strihoch som si vravela „Oh bože, ako dobre sedia! Je to možné?“.

Postupom času, keď už som sa začala o plavky zaujímať naozaj do hĺbky, ma o svojej jedinečnosti a kvalite presvedčili ďalšie exkluzívne značky, ktoré dnes vidíte v mojej ponuke.

A tak, z mojej vášne a z môjho veľkého presvedčenia, vznikol tento obchod s plavkami.

Aby som pre vás, ktoré riešite podobný problém ako ja na začiatku, priniesla niečo NOVÉ, UNIKÁTNE a EXKLUZÍVNE. Plavky, ktoré si zamilujete.


Martina Červenková
manažér obchodu

+421 911 656 062

obchod@kuzelnekusky.sk